O Mitgar

Mitgar jest agencją pracy tymczasowej z siedzią w Gdańsku. Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie pracy w kraju i za granicą. Pomogliśmy znaleźć atrakcyjne zatrudnienie wielu kandydatom. Pozyskujemy specjalistów i inżynierów, jak również personel pomocniczy – asystententów –  osoby bez doświadczenia czy pracowników produkcji. 

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Mitgar jest agencją o wąskiej specjalizacji.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rekrutacji i prowadzenia projektów w branży technicznej.

Znamy problematykę tej branży i jesteśmy przygotowani na wszystkie ewentualności.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów.

Wspieramy ich wiedzą, umiejętnościami w ocenie pracowników, rekrutujemy personel, umożliwiamy pracodawcom precyzyjne i optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów ludzkich oraz  możliwość szybkiego reagowania na zmiany w natężeniu prac – przez co są elastyczni i dobrze dostosowani do aktualnych potrzeb rynku, a pracownikom proponujemy stanowiska, które zaspokoją ich potrzeby finansowe i aspiracje zawodowe.

Dzięki nam kilkudziesięciu pracodawców zyskało sumiennych, dokładnych i odpowiedzialnych pracowników.

Kandydaci docenili w nas indywidualne, pełne szacunku podejście do ludzi, a także profesjonalizm i solidność wykonywanych zadań.

 

Poznaj nasze marki

Właścicielem marki Mitgar jest NetVest spółkia z.o.o komandytowa, w której skład wchodzą takie marki jak:

Abckosmetyczne.pl

Internetowa drogeria kosmetyczna, która przez ponad 5 lat działalności w serwisie allegro nie otrzymała żadnego negatywnego komentarza.

Bestcosmeticswholesale.com

Międzynarodowa hurtownia kosmetyczna mająca bogatą ofertę znanych marek, generująca miesięcznie około milion złotych obrotu netto.

Mitgar.com

Agencja pracy tymczasowej posiadająca dużą bazę specjalistów w branży budowlanej, która pomogła wielu pracownikom znaleźć pracę ich marzeń.

Prezesem spółki NetVest jest Łukasz Szutenberg. Obejmuje on równocześnie stanowisko menadżera ds. rozwoju biznesowego w firmie Adampol gdzie zarządza bazą 250 pracowników. Na co dzień współpracuje takimi korporacjami jak Tesla, Inc, Toyota Motor Corporation, Hyundai Group, Mazda Motor Corporation oraz wieloma innymi. Jest też laureatem prestiżowej nagrody Automotive Global Awards.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy na spotkanie!

ul. Sucha 15, 80-531 Gdańsk
  • Krótko o nas

Mitgar jest firmą świadczącą usługi w zakresie pracy tymczasowej w kraju i za granicą. Pomogliśmy znaleźć atrakcyjne zatrudnienie wielu kandydatom. Pozyskujemy specjalistów i inżynierów, jak również personel pomocniczy – asystentów – osoby bez doświadczenia czy pracowników produkcji.

  • KONTAKT
  • Adres
    Sucha 15, 80-531 Gdańsk
  • Telefon
    +48 729 604 678

Projekt i wykonanie